Nakupujte a prodávejte Bitcoiny jednoduše. BTC převádíme okamžitě přímo do vaší peněženky. Nemusíte se registrovat ani přihlašovat. Nejsme anonymní a můžete nám zavolat.

Prodáváme Bitcoiny za České Koruny

BTC

Varování před arbolet.cz

Společnost Simple Coin s.r.o. se zásadně distancuje od služby arbolet.cz a prohlašuje, že s arbolet.cz nikterak nespolupracuje. Simple Coin s.r.o. nemá žádnou dohodu o poskytování platebních služeb této stránce, přestože to arbolet.cz na svých stránkách o nás tvrdí.

arbolet.cz působí zcela anonymně a vzhledem k povaze bitcoinu tak může kdykoli zastavit výplaty a uložené prostředky zcizit bez rizika odhalení. Na stránkách arbolet nenaleznete, kde sídlí a kdo stránky provozuje.

Několikrát jsme vyzvali arbolet.cz k identifikaci, ale zásadně ji omítají. Zárověn jsme vyzvali arbolet.cz aby odkaz na naši službu ze svých stránek odebral.

Dle veřejných informací uložených v bitcoinové síti (blockchain) arbolet.cz nashromážděné bitcoiny od zákazníků, kteří si nakoupili bitcoiny přes naši společnost udržuje ve své peněžence, nijak s nimi nepohybuje a prostředky nezhodnocuje. Proto není možné, aby dlouhodobě dostál svým slibům o zhodnocování. K vyplácení zisků s největší pravděpodobností používá vklady jiných uživatelů, a proto jsme přesvědčeni, že se jedná o podvod podle Ponzi schématu (také nazýváno letadlo).

Simplecoin doporučuje všem svým zákazníkům, aby své prostředky do arbolet.cz neposílali a aby své prostředky z arbolet.cz včas vybrali, neboť riziko, že budou odcizeny je velmi vysoké.

http://www.epravo.cz/top/clanky/pyramidove-programy-a-ponziho-schemata-v-ceskem-pravu-86517.html

Proč koupit Bitcoiny u nás?

hodnoty za kterými si stojíme

 • Jednoduchá nákup BTC

  Jednoduché

  žádná registrace,
  nákup na 1 kliknutí

 • Bezpečný nákup BTC

  Bezpečné

  nemáme online peněženku, Bitcoiny rovnou odesíláme

 • Nákup BTC bez registrace

  Bez registrace

  opravdu stačí zadat jen vaší adresu a email

 • Obchodujeme okamžitě

  Obchodujeme okamžitě

  ihned po přijetí platby odesíláme Bitcoiny